2733
2734
عنوان

داستان ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 82 پست
سلام عزیزم.نمدونم میتونین کمکم کنین یا نه یکی از اقوام ما از شاگردهای علامه حسن زاده آملی .(شاگرد من ...

سلام عزیز 

در مسئله ی عید فطر ، اختلاف نظر  اینه که عده ای میگن با چشم عادی باید هلال ماه دیده بشه مانند زمان پیامبر ،و عده ای میگن که با تلسکوپ و دوربین هم اگه هلالی دیده بشه یعنی ماه هلول کرده .

اندازه گیری ها و تشخیص هلول ماه بسیار دقیق انجام میشه و هر دو طرف این مقادیر رو قبول دارن . اما اینکه باید با چشم عادی ببینیم یا چشم مسلح ، باعث این اختلاف نظر ها شده . و چند فتوای مختلف به وجود آورده ! 

حالا شما طبق حاکم شرعی که قبول دارید باید عمل کنید  .

در مورد بیست دقیقه قبل از اذان ،نماز مغرب خوندن ، اطلاعی ندارم ولی نماز مغرب از زمانی که خورشید به طور کامل غروب کنه واجب میشه که این زمان مقارن با اذان مغرب میشه ، نمیدونم چرا ایشون این حرفو گفته و دلایلش چه بوده .

سلام عزیز  در مسئله ی عید فطر ، اختلاف نظر  اینه که عده ای میگن با چشم عادی باید هلال ماه ...

ممنونم خیلی لطف کردین.ان شاءالله عاقبتتون بخیر باشه.

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤حضرت علی علیه السلام🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم خیلی لطف کردین.ان شاءالله عاقبتتون بخیر باشه.

ممنون از مهربونیات عزیز ❤ 

ان شاءالله عاقبت شما هم به خیر ختم بشه

ممنون از مهربونیات عزیز ❤  ان شاءالله عاقبت شما هم به خیر ختم بشه

بانو ی عزیز ممنون بابت مطالب بسیار زیبایی که به اشتراک میگذارید...بی نهایت سپاسگزارم.

ممنون میشم اگر تاپیک جدیدی داشتید بنده رو تگ کنید...

صدایت میکنم آقــا...همین جایم... خودم تنها...از این پایین به آن بالا...صدایم می‌رسد آقــا؟...نگاهم در زمین گیـر است...خودم هم خـوب میدانم...بسـی دیـر است...بسـی دیـر است.‌..برای پَــر زدن اما امیـدم را نگیـر آقــا...ازاین سقف گناهانم دعا بالا نمی آید،دعا آنجا نمی‌آید...دعایم را ببر بالا...شفاعت کن مرا آقـا...شمــا را میدهم سوگنــد...به حق مـادرت زهـرا نگاهت را نگیـر آقـا...اللهم عجل لولیک الفرج
2742
بانو ی عزیز ممنون بابت مطالب بسیار زیبایی که به اشتراک میگذارید...بی نهایت سپاسگزارم. ممنون میشم اگ ...

ممنون از شما برای مهربونیتون 

بله حتما ❤

ممنون از شما برای مهربونیتون  بله حتما ❤

سربلند و پیروز باشید...متشکرم لطف میکنین

جسارتا میتونم بپرسم بیشتر در چه زمینه هایی مطالعه دارید و از چه منابعی؟

صدایت میکنم آقــا...همین جایم... خودم تنها...از این پایین به آن بالا...صدایم می‌رسد آقــا؟...نگاهم در زمین گیـر است...خودم هم خـوب میدانم...بسـی دیـر است...بسـی دیـر است.‌..برای پَــر زدن اما امیـدم را نگیـر آقــا...ازاین سقف گناهانم دعا بالا نمی آید،دعا آنجا نمی‌آید...دعایم را ببر بالا...شفاعت کن مرا آقـا...شمــا را میدهم سوگنــد...به حق مـادرت زهـرا نگاهت را نگیـر آقـا...اللهم عجل لولیک الفرج
سربلند و پیروز باشید...متشکرم لطف میکنین جسارتا میتونم بپرسم بیشتر در چه زمینه هایی مطالعه دارید و ...

منابع مشخصی ندارم که بگم حتما از روی فلان مطلب به جواب میرسم کلا همه ی مطالبی که مجاب کننده باشه رو سعی میکنم بخونم ..

منابع مشخصی ندارم که بگم حتما از روی فلان مطلب به جواب میرسم کلا همه ی مطالبی که مجاب کننده باشه رو ...

بله استاد...ممنونم

2738